مجموعه حبونای شما را به خرید بهترین محصولات انواع حبوبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 7 =

قیمت عمده نخود فلافلی با ۳۰% تخفیف

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی نخودفلافلی کرمانشاهقیمت نخودفلافلی کرمانشاهفروش عمده نخودفلافلی کرمانشاهصادرات نخودفلافلی کرمانشاه به صورت عمدهخریدنخود فلافلی کرمانشاهخلاصه

قیمت عمده نخود فلافلی:نخود فلافلی  کرمانشاه همانطور که از نام آن پیداست، مناسب ترین نوع نخود برای تهیه فلافل می باشد و از آن جهت مورد استفاده قرار می گیرد نخود فلافلی کرمانشاه ریز ترین نوع نخود در سایز ۵ -۶است.در این مقاله قصد داریم به قیمت نخود فلافلی کرمانشاه و ویژگی های ان بپردازیم.

معرفی نخودفلافلی کرمانشاه

قیمت عمده نخود فلافلی
Raw organic chickpeas in rustic wooden bowl, healthy vegan food

از آن جهت که نخود کرمانشاه با کیفیت ترین و محبوب ترین نخود در بازارهای ایران و حتی جهان است، به طبع نخود فلافلی کرمانشاه هم تقاضای بیشماری را به دنبال دارد چرا که خریداران به دنبال با کیفیت ترین نوع محصول هستند.

قیمت نخودفلافلی کرمانشاه

قیمت عمده نخود فلافلی

یکی از شروط اصلی قیمت گذاری نخود کرمانشاه سایز ان است. از ان جهت که نخود فلافلی کرمانشاه کوچک ترین سایز نخود را دارد در نتیجه با قیمت بسیار ارزان ومناسبی نسبت به سایرانواع نخود به بازار عرضه می شود. البته سایز به تنهایی تعیین کننده قیمت نهایی محصول نیست و تنها یکی از شروط اصلی قیمت گذاری نخود می باشد. از مهم ترین شروط قیمت گذاری نخود،فصل خرید،کیفیت محصول و امساله بودن آن است به طوری که هرچه به کیفیت این پارامترها افزوده شود، قیمت نهایی محصول هم افزایش پیدا می کند.

قیمت نخود فلافلی کرمانشاه طی دوسال اخیر افزایش چشم گیری داشته است به طوری که تقریبا دو برابر شده است.

فروش عمده نخودفلافلی کرمانشاه

قیمت عمده نخود فلافلی

اما در این میان بهترین راه حل ممکن، خرید نخود فلافلی به صورت عمده می باشد چرا که به علت کاهش هزینه های بسته بندی و حمل و نقل قیمت تمام شده محصول به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. در نتیجه این روش بهترین و سودمند ترین روش برای تهیه ی محصول می باشد.برای خرید نخود فلافلی کرمانشاه باید به یکسری از موارد توجه کنیم تا بهترین و بهینه ترین خرید را انجام دهیم. ازجمله اینکه ۱)نخود فلافلی مورد نظر کیفیت مناسب را جهت تهیه فلافل داشته باشد ۲)نخودها سالم و عاری از هرگونه کرم زدگی باشد ۳)نخودها تازه و کشت امسال باشد ۴)ضایعات آن تا حد ممکن کم باشد و… در این صورت شما مصرف کننده عزیز می توانید بهرین نوع نخود را تهیه کنید

صادرات نخودفلافلی کرمانشاه به صورت عمده

قیمت عمده نخود فلافلی

در عین حالی که نخود فلافلی کرمانشاه با کیفیت ترین نوع نخودفلافلی در ایران یا حتی بازار های منطقه است اما با این حال نخود فلافلی از بعضی کشور ها وارد می شود مثلا نخودفلافلی وارداتی روسی که البته امروزه واردات ان به میزان زیادی کاهش یافته است. دلیل این موضوع این است که نخود فلافلی خارجی به میران قابل توجهی رگه تلخ دارد از این رو مشتریان و مصرف کنندگان ترجیح می دهند که از نخود فلافلی کرمانشاهی استفاده کنند که از هر جهت نسبت به همتای خارجی خود برتری دارد.کیفیت بالای این محصول باعث شده است علاوه بر مصرف و محبوبیت در بازارهای داخلی، در بازارهای خارجی و کشورهای منطقه هم محبوبت بالایی دارد.به گونه ای که هرساله حجم بالایی ازنخود فلافلی کرمانشاه به عراق صادر می شود.

خریدنخود فلافلی کرمانشاه

قیمت عمده نخود فلافلی

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه نمود این است که اگر قصد تهیه ی نخود کرمانشاهی را  داریم ،حتما باید این محصول را از مراکز معتبر تهیه کنیم .در هنگام خرید حتما باید به این موضوع توجه کرد که نخود چندساله را به جای نخود یکساله تهیه نکنیم واز کیفیت محصول اطمینان حاصل کنیم.

خلاصه

قیمت عمده نخود فلافلی

نخودفلافلی کرمانشاه با دو تا سه درصد ناخالصی و نازل ترین قیمت به بازار ارایه می شود.این قیمت مناسب نخود فلافلی کرمانشاه ناشی از سایزو اندازه کوچک این نخود می باشد. نخود فلافلی کرمانشاه از لحاظ طعم و مزه هیچ تفاوتی با سایر نخودها با سایز متفاوت ندارد بلکه تنها تفاوت آنها در سایز نخودها می باشد.تهیه ی نخود فلافلی کرمانشاه به صورت عمده سبب می شود تا قیمت تمام شده محصول نسبت به خرید غیرعمده بسیار کمتر باشد.

مدیریت مجموعه : مهندس فاطمه خزلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حبونای شما را به خرید بهترین محصولات انواع حبوبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس