مجموعه حبونای شما را به خرید بهترین محصولات انواع حبوبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 7 =

قیمت عدس سبز کیلویی ویژه صادرات پرسود

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت عدس سبز کیلوییانواع عدس سبز کیلیوییقیمت عدس سبز کیلیویی داخلی و وارداتیخرید عدس سبز کلیویی با کیفیت

قیمت عدس سبز کیلویی

قیمت عدس الملک

علاقه مندان به آشپزی می دانند که عدس سبز یکی دیگر از مفید ترین محصولاتی می باشد که در غذا های ایرانی بسیار مورد استفاده قرار گرفته می شود. خواص مختلف این محصول باعث شده تا شاهد افزایش خرید آن باشید. اما مسئله­ای که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم، قیمت عدس سبز کیلیویی می باشد. شاید برایتان سوال باشد که منظور از عدس سبز کیلویی چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که هر ساله عدس زیادی در ایران کشت می شود که بعد از برداشت، به کارخانه های بسته بندی ارسال شده و در بسته های مختلفی روانه بازار می شود که از رایج ترین این بسته بندی ها، بسته بندی یک کیلویی می باشد. جهت آشنایی بیشتر شما با قیمت عدس سبز کلیویی، قصد داریم در ادامه عدس سبز را به طور کلی مورد برسی قرار دهیم.

انواع عدس سبز کیلیویی

قیمت خرید عدس از کشاورز

جهت آشنایی بیشتر شما با قیمت عدس سبز کلیویی، بد نیست برسی کوتاهی از انواع عدس سبز داشته باشیم. همان طور که اشاره کردیم، عدس سبز یکی دیگر از پرفروش ترین محصولاتی می باشد که در اکثرا غذا های ایرانی نقش فراوانی دارد. خواص مختلف این محصول باعث شده تا امروزه شاهد افزایش خرید و فروش عدس سبز باشیم. به طور کلی، این محصول در دو نوع دانه درشت و ریز روانه بازار می شود که سبز رنگ می باشد. رنگ سبز در این محصول نشان دهنده کیفیت بالای آن می باشد. اگر  بخواهیم قیمت این دو نوع عدس سبز را نیز مورد برسی قرار دهیم، باید گفت که عدس سبز دانه ریز نسبت به دانه درشت از قیمت بیشتری برخوردار است چرا که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته می شود.

قیمت عدس سبز کیلیویی داخلی و وارداتی

قیمت روز عدس فله

همان طور که اشاره کردیم، در این مقاله قصد داریم قیمت عدس سبز کیلویی را مورد برسی قرار دهیم. برای این منظور باید اشاره کرد که عدس سبز کیلویی در دو نوع داخلی و وارداتی می باشد که هر کدام از آنها، از قیمت خاصی برخوردار است. عدس سبز کیلویی داخلی محصول کشت کشاورزان ایرانی می باشد که بعد از کشت روانه کارخانه ها شده و در بسته بندی های مختلف راهی بازار می شود. قیمت این عدس با توجه به معیار های مختلفی مانند کیفیت، نوسانات ارزی و…متفاوت است. عدس سبز کلیویی وارداتی محصولی می باشد که معمولا از کشور های کاندا، روسیه و قزاقستان  وارد کشور می شود که از کیفیت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. قیمت این محصول نیز از نوسانات ارزی و تعرفه های گمرکی تاثیر می پذیرد که در ادامه آسان ترین روش جهت خرید آسان را به شما معرفی می کنیم.

خرید عدس سبز کلیویی با کیفیت

قیمت روز عدس قرمز

اگر قصد خرید عدس سبز کیلویی را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما تا آخر این مقاله را مطالعه کنید! همان طور که اشاره کردیم، عدس سبز به دلیل خواص مختلفی که دارد بسیار مورد استفاده قرار گرفته می شود. محبوبیت این محصول باعث شده تا امروزه شاهد محصولات مختلفی در بازار باشیم که کیفیت آنها تضمین شده نمی باشد. برای این منظور، بهتر است از شرکت های معتبر خریداری کنید. شرکت بازرگانی حبونای یکی از قدیمی ترین شرکت هایی می باشد که در عرضه حبوبات فعالیت می کند. شما می توانید با خرید از این شرکت، عدس سبز کیلیویی را در بهترین کیفیت و قیمت مناسبی خریداری کنید! شرکت حبونای هرساله با کیفیت ترین محصولات را از کشاورزان دریافت کرده و در بسته بندی های مختلفی روانه بازار می کند که می توان گفت در میان دیگر عرضه کنندگان، حرف اول را می زند. با استفاده از این شرکت شما می توانید علاوه بر خریدی با کیفیت، در وقت خود نیز صرفه جویی کنید.

مدیریت مجموعه : مهندس فاطمه خزلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حبونای شما را به خرید بهترین محصولات انواع حبوبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس